Дистанційне навчання

Global Computer NetworkЯ думаю, багато хто зі мною погодиться, що важко знайти серед дітей того, хто  йде до школи з задоволенням і за власним бажанням.
Цим відрізняються, мабуть, тільки першокласники в перші півроку навчання, до тих пір, поки сама система освіти, педагоги чи конфлікти з однокласниками НЕ зведуть весь бойовий запал новачків нанівець. Ось і ходять діти до школи з потреби та під страхом покарання. З часом більш хитрі навчаються симулювати хвороби, щоб залишитися вдома, а особливо безстрашні починають попросту прогулювати уроки. Ось і залишаються за партами найчесніші і совісні, у яких в силу виховання або будь-яких особистих причин просто немає іншого виходу …

Але не все так сумно – вихід є, і це – дистанційне навчання в школі. Ця інновація стала доступна завдяки активному розвитку мережевих інтернет-технологій. Безумовно, раніше існував її прообраз – екстернат, коли діти вчилися вдома під наглядом батьків, а в школу приходили лише для того, щоб здавати іспити. Але в міру того, як комп’ютери міцно завоювали свої позиції і стали доступні більшості, дистанційна форма навчання зазнала чимало змін.

У цій рубриці ви зможете знайти завдання, які допоможуть вам підвищити свій рівень знань з окремих предметів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.